„Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna.”

„Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna.” Ten piękny cytat księdza Jana Twardowskiego towarzyszył nam podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Tego dnia pożegnaliśmy naszych ósmoklasistów, którzy spędzili w murach naszej szkoły aż dziewięć lat i z którymi bardzo się zżyliśmy. Mimo zmęczenia po całorocznej pracy, egzaminach i ostatniej wycieczce, przygotowali oni dla całej społeczności szkolnej akademię, przedstawiającą w humorystyczny sposób jeden dzień z życia ucznia naszej szkoły. Następnie ósmoklasiści zostali pożegnani przez młodszych kolegów i koleżanki z klasy VII. Po wzruszającym i pełnym emocji pożegnaniu nastąpiło tradycyjne rozdanie świadectw oraz spotkania z wychowawcami w klasach. Troje uczniów z klasy ósmej zostało nagrodzonych również stypendiami naukowym przez wójta gminy Mucharz, a są nimi Emilia Gajda, Zofia Łach oraz Kacper Prorok, które wręczył kierownik Gminnego Zespółu Ekonomiczno Administracyjnego Szkół w Mucharzu pan Krystian Krzeszowiak.

Naszym ósmoklasistom życzymy powodzenia i dalszych sukcesów w kolejnym etapie edukacji w który wkraczają. Pamiętajcie, nic się tak naprawdę dla Was nie kończy, a dopiero zaczyna. Niech uśmiech nigdy nie znika z Waszych twarzy.

Newsy 2018/2019